اتوبار باربری تهران شمیرانات

باربری تهران -حمل بارواثاثیه منزل-22085480

باربری تهران

باربری تهران

متخصص در امر باربری و اثاث کشی

باربری تهران آماده ارائه هرگونه خدمات بسته بندی با کادر خانم و آقا در تمامی ساعات شبانه روزی می باشد باربری تهران با سابقه درخشان در امر باربری و حمل و نقل و اثاث کشی در تمامی ساعات شبانه روز آماده باش بوده و در کوتاه ترین زماندر محل مورد نظر آماده می باشد .رستوران

در آخرين رديف ستون پشت تعاوني ها، رستوران ترمينال، باربری تهران در 9 مدول ( 12 متري ) قرار گرفته و نسبت به محور ورودي سالن تقارن دارد و در سه مدول وسط دو متر از سطح سالن بالاتر است که در امتداد مسير اصلي ورودي ، در دو طرف پله ارتباطي به سالن انتظار، به بالا مي رود. ديد رستوران رو به شيشه هاي نورگير ترمينال به باربری تهران سمت سکوهاي مسافربري بوده که از طبقه همکف و با زاويه به آن نزديک مي شود.

ادامه مطلب...

باربری تهران

وانت بار همراه با کارگر

باربری تهران خدمات شبانه روزی / وانت بار همراه با کارگران با تجربه / رانندگان با تجربه / حمل بار به تمامی شهرستان ها همراه با تجهیزات / دارای سابقه درخشان در امر اثاث کشی اتوبوسهايي که از جاده کلات وارد شهر مي شوند از طريق ورود باربری تهران به خيابان 75 متري رضوي و انجام يک راستگرد وارد خيابان جلو ترمينال شده و به ترمينال مي رسند. باربری تهران نهايتاً اتوبوسهايي که از طريق جاده فريمان وارد شهر مي شوند از طريق يک راستگرد وارد خيابان 75 متري رضوي شده و مشابه اتوبوسهاي کلات به ترمينال مي رسند. اما خروج از ترمينال و رسيدن به باربری تهران محورهاي خروجي از طريق صد متري کمربندي امکان پذير است. نحوه ورود و خروج اتوبوسها از ترمينال در شکل شماره 3 نمايش داده شده است.

ادامه مطلب...

باربری تهران

بسته بندی

باربری تهران همراه با یک برنامه ریزی دقیق برای بسته بندی / جابجایی / چیدمان / باربری تهران در تلاش است با بکار گیری روش های نوین جابجایی بهترین ها را برای شما هدیه نماید آخرين گروهي که قرار است از طريق اين پايانه به آنها سرويس دهي شود، مسافريني هستند که قصد دارند از طريق زميني به عتبات عاليات ( سوريه، کربلا و ... ) سفر کنند. در حال حاضر اين سفرها از مکانهاي باربری تهران متفرقه همچون ميدان راه آهن انجام مي گيرد که خود باعث ايجاد اختلال در ترافيک شهر مي شود. باربری تهران با توجه به اينکه دو گروه اخير، مسافرين به قصد خارج از کشور هستند و اين پايانه به مسافرين خارجي نيز سرويس دهي مي کند، بنابراين به عنوان پايانه بين المللي در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب...

باربری تهران 

رانندگان با تجربه

باربری تهران با دارا بودن یک کادر حرفه ای و با تجربه شما را در یک جابجایی پر دردسر یاری خواهد کرد تا یک خاطره شیرینی را تجربه نماید بارچینی منظم / تضمین 100% در اين ايستگاه کليه فعاليت ها در يک طبقه و سطح انجام مي گيرد. باربری تهران سقف به دو صورت کار شده در قسمت شرق به صورت شبکه اي است که فريمها امتداد يافته و با شيشه در نقاطي اتصال يافته و ميدرخشد. در قسمت غربي با عناصر کششي که در سطح بالا قرار دارند سقف افقي را نگه مي دارند که باربری تهران با نورگيرهاي سقفي جدا شده است.

ادامه مطلب...

باربری تهران

خاورهای موکت کاری شده

باربری تهران با بهره گیری از ایده های نو در انجام کارها توانسته در عرصه باربری و حمل و نقل بهترین بوده و خدمات ارزنده ای را به ارمغان بیاورد حمل کالا و مبلمان به شهرستان ها اصلاحاتي نروي در طبقات بالا انجام داده است زيرا تهويه طبيعي که قسمت وسيع از برنامه اصلي بود براي خارج کردن دود درست در اولين سال استفاده دردسر ساز شده و مشکل کوران و بادهاي سرد را ايجاد نمود.

در نتيجه دايره اجرايي حمل و نقل نيويورک مجبور به باربری تهران  پوشاندن بعضي از زواياي باز شده براي اينکه از ورود کوران و باد جلوگيري شود، شدند و براي اينکار وروديهاي هوا را با پلاستيک هاي رنگين و سايبان پوشاندند.

ادامه مطلب...

باربری تهران

88888881

اتوبار

اتوبار تهران

 

وسایط نقلیه پیشرفته

اتوبار و باربری تهران همراه شماست برای یک باربری منحصربفرد و کم دردسر بدون دغدغه - به صورت شبانه روزی همراه با سرویس VIP
اتوبارما در تهران اتوبارما در تهران   اتوبار ما در تهران اتوبار...
اتوبارما در تهران اتوبارما در تهران اتوبار ما در تهران...
باربری ما در تهران باربری ما در تهران باربری ما در تهران باربری...
اتوبارما در تهران اتوبارما در تهران   اتوبار ما در تهران اتوبار...
باربری ما در تهران باربری ما در تهران   باربری ما در تهران باربری...

آموزش های لازم برای اثاث کشی منزل

دانستنیهای اثاث کشی

مرداد 17 1394

نکته هایی که در اسباب کشی باید رعایت نمود 1) .  ابتدا لیستی از کارهایی که باید انجام گیرند،با حفظ ترتیب و زمان ...

ادامه مطلب...

دانستنیهای انتخاب باربری

مرداد 17 1394

راهنما جهت حمل و نقل بهینه اثاثیه منزل ( جهت حمل اثاث با کیفیت عالی و قیمت عادلانه )

ادامه مطلب...

دانستنیهای بسته بندی

مرداد 17 1394

همه چیز را هم که کنار بگذاریم، حتی فکر کردن به این‌که سالی یکبار تمام اسباب و اثاثیه منزل را ببندی و جابه‌جا کنی و داخل ...

ادامه مطلب...

اثاث کشی و حمل بار

مرداد 17 1394

اثاث کشی و حمل بار اثاث کشی و حمل بار اثاث کشی و حمل بار اثاث کشی و حمل بار اثاث کشی و حمل باراثاث کشی و حمل بار

ادامه مطلب...